Profile

samira habibi

Contact Details

Social Links

Bio

گشت و گذار در سواحل زیبای جزیره کیش

جزیره کیش یکی از زیباترین جزایر ایران است که در میان آبهای نیلگون خلیج فارس قرار گرفته و با وجود امتیازات منحصر بفرد میزبان میلیون ها مسافر از سراسر ایران و کشورهای دیگر دنیاست . کیش زیر ساخت های صنعت توریسم را بهبود بخشیده و اکنون به یکی از قطب های گردشگری کشور ایران تبدیل شده است . این جزیره دارای بهترین و لوکس ترین هتل ها و اقامتگاههاست و در کنار آن وجود دهها مرکز خرید بزرگ و مدرن سبب رونق اقتصادی بیشتر این جزیره شده است .

همچنین تور کیش دارای طبیعتی بسیار زیبا است و در هر فصل از سال زیبایی منحصر بفردی دارد . بعلاوه سواحل این جزیره علاوه بر چشم اندازی باشکوه و رویایی ، امکانات رفاهی و تفریحی متمایزی را در اختیار گردشگران قرار می دهند .

در ادامه این مطلب سفر باتو ، برخی از جاذبه های گردشگری جزیره کیش را به شما معرفی می کنیم .

اسکله تفریحی کیش

در ابتدا یکی از بهترین و پر رونق ترین ساحل این جزیره کیش را به شما معرفی و پیشنهاد می کنیم برای داشتن روزی سراسر شاد و مهیج به اسکله تفریحی کیش بروید . در این اسکه علاوه بر تماشای چشم انداز زیبای دریا ، بازی ها و ورزشهای متنوع آبی را خواهید دید که با هزینه نسبتا پایین نسبت به سایر سواحل دیگر جزیره ، قابل انجام خواهد بود . گشت و گذار در امتداد این اسکله یکی از پر طرفدارترین جاذبه های دیدنی در کیش است و روزانه صدها نفر از آن دیدن می کنند .

این اسکله بدنه ای تمام چوبی دارد که از هر سو به آبهای خلیج فارس مشرف می گردد و صدها متر به دل آب پیشروی کرده است . همچنین تماشای منظره غروب آفتاب از این نقطه رویایی و خاطره انگیز است . اسکله تفریحی کیش در شمال شرقی جزیره واقع شده است و دسترسی به آن آسان است . گفتنی است عرض این اسکله حدودا هجده متر و طول آن چهارصد و سی و هفت متر است و در مجموع ده هزار متر مربع وسعت دارد و توسط مهندسان ایرانی طراحی و ساخته شده است .